Just Cable

yükleniyor...

Firma Profili

EGE KABLO, EKİNLER Grubu Şirketlerinin bir üyesi olup, konusunda uzman kalifiye personeli ile, 5000 m² kapalı alanda, kablo üretiminde en son teknolojiye sahip makine ve ekipmanlarıyla faaliyet göstermektedir. İşletmemizde PVC kablo, PVC makaron, solar (fotovoltaik) kablo üretim hatlarının yanı sıra, PVC granül üretim bölümü de bulunmaktadır. 

Firmamızca; PVC bazlı tesisat ve enerji kabloları, alçak gerilim kabloları, kumanda (kontrol) kabloları, data ve bilgisayar kabloları, otomotiv sanayisinde kullanılan kablo tipleri, solar (fotovoltaik) kablolar, özel termoplastik bileşik izoleli ve kılıflı kablolar, halojensiz kablolar, UL standartlarına uygun özel tip kablolar ve PVC makaronlar üretilmektedir. 

Firmamız belirlemiş olduğu değerlere sahip çıkan ve bu değerlerin çalışanları tarafından özümsenmesi için gerekli faaliyetleri yürüten bir tutum sergilemektedir. Ayrıca, çalışanlarına kurum kültürünü benimsetmeyi kendine amaç edinmiş ve şirketin bilgi birikimini çalışanları ile paylaşmayı görev edinmiştir. Yapılan eğitimlerle de hem çalışan performansı hem de eğitici performansını değerlendirmekte ve performans etkinliğini sürekli takip etmektedir.